Metallurgy/Tinker Shamir: Difference between revisions
m
Add Copper tools, Netherite conversion
(1.17 update) |
m (Add Copper tools, Netherite conversion) |
||
| Line 19: | Line 19: | ||
|- | |- | ||
!Valid Items | !Valid Items | ||
|{{Stack|Wooden Pickaxe|inline=true}} {{Stack|Stone Pickaxe|inline=true}} {{Stack|Golden Pickaxe|inline=true}} {{Stack|Iron Pickaxe|inline=true}} {{Stack|Diamond Pickaxe|inline=true}} {{Stack|Netherite Pickaxe|inline=true}} <br /> {{Stack|Wooden Shovel|inline=true}} {{Stack|Stone Shovel|inline=true}} {{Stack|Golden Shovel|inline=true}} {{Stack|Iron Shovel|inline=true}} {{Stack|Diamond Shovel|inline=true}} {{Stack|Netherite Shovel|inline=true}} <br /> {{Stack|Wooden Hoe|inline=true}} {{Stack|Stone Hoe|inline=true}} {{Stack|Golden Hoe|inline=true}} {{Stack|Iron Hoe|inline=true}} {{Stack|Diamond Hoe|inline=true}} {{Stack|Netherite Hoe|inline=true}} <br /> {{Stack|Wooden Sword|inline=true}} {{Stack|Stone Sword|inline=true}} {{Stack|Golden Sword|inline=true}} {{Stack|Iron Sword|inline=true}} {{Stack|Diamond Sword|inline=true}} {{Stack|Netherite Sword|inline=true}} | |{{Stack|Wooden Pickaxe|inline=true}} {{Stack|Stone Pickaxe|inline=true}} {{Stack|Copper Pickaxe|inline=true}} {{Stack|Golden Pickaxe|inline=true}} {{Stack|Iron Pickaxe|inline=true}} {{Stack|Diamond Pickaxe|inline=true}} {{Stack|Netherite Pickaxe|inline=true}} <br /> {{Stack|Wooden Shovel|inline=true}} {{Stack|Stone Shovel|inline=true}} {{Stack|Copper Shovel|inline=true}} {{Stack|Golden Shovel|inline=true}} {{Stack|Iron Shovel|inline=true}} {{Stack|Diamond Shovel|inline=true}} {{Stack|Netherite Shovel|inline=true}} <br /> {{Stack|Wooden Hoe|inline=true}} {{Stack|Stone Hoe|inline=true}} {{Stack|Copper Hoe|inline=true}} {{Stack|Golden Hoe|inline=true}} {{Stack|Iron Hoe|inline=true}} {{Stack|Diamond Hoe|inline=true}} {{Stack|Netherite Hoe|inline=true}} <br /> {{Stack|Wooden Sword|inline=true}} {{Stack|Stone Sword|inline=true}} {{Stack|Copper Sword|inline=true}} {{Stack|Golden Sword|inline=true}} {{Stack|Iron Sword|inline=true}} {{Stack|Diamond Sword|inline=true}} {{Stack|Netherite Sword|inline=true}} | ||
|} | |} | ||
| Line 31: | Line 31: | ||
!Result | !Result | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="14" | {{Stack|Wooden Pickaxe|inline=true}} Pickaxe | ||
|{{Stack|Emerald|inline=true|size=24}} Emerald | |{{Stack|Emerald|inline=true|size=24}} Emerald | ||
|{{Stack|Block of Emerald|inline=true|size=24}} Emerald Block | |{{Stack|Block of Emerald|inline=true|size=24}} Emerald Block | ||
| Line 64: | Line 64: | ||
|{{Stack|Iron Ingot|inline=true|size=24}} Iron Ingot | |{{Stack|Iron Ingot|inline=true|size=24}} Iron Ingot | ||
|{{Stack|Block of Iron|inline=true|size=24}} Iron Block | |{{Stack|Block of Iron|inline=true|size=24}} Iron Block | ||
|- | |||
|{{Stack|Netherite Ingot|inline=true|size=24}} Netherite Ingot | |||
|{{Stack|Block of Netherite|inline=true|size=24}} Netherite Block | |||
|- | |- | ||
|{{Stack|Gold Nugget|inline=true|size=24}} Gold Nugget | |{{Stack|Gold Nugget|inline=true|size=24}} Gold Nugget | ||