Metallurgy/Audere Shamir: Difference between revisions
m
Add shears haste ranges
m (Add shears as supported for audere) |
m (Add shears haste ranges) |
||
| Line 122: | Line 122: | ||
| IV | | IV | ||
| 0-74 | | 0-74 | ||
|- | |||
| rowspan="4" | Shears {{Stack|Shears}} | |||
| I | |||
| 65-174 | |||
|- | |||
| II | |||
| 25-64 | |||
|- | |||
| III | |||
| 10-24 | |||
|- | |||
| IV | |||
| 0-9 | |||
|} | |} | ||