Metallurgy/Corripio Shamir: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
(Add table for all known soul essences) |
(add blinding) |
||
Line 51: | Line 51: | ||
|Blasting | |Blasting | ||
|Ender Dragon | |Ender Dragon | ||
|- | |||
|Blinding | |||
|Squid | |||
|- | |- | ||
|Bounding | |Bounding |