Custom Crafters: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 76: | Line 76: | ||
|2.3 | |2.3 | ||
|Updated for 1.12 | |Updated for 1.12 | ||
|- | |||
|unreleased | |||
|3.0 | |||
|Updated for 1.13 | |||
|} | |} | ||
Line 76: | Line 76: | ||
|2.3 | |2.3 | ||
|Updated for 1.12 | |Updated for 1.12 | ||
|- | |||
|unreleased | |||
|3.0 | |||
|Updated for 1.13 | |||
|} | |} | ||