Bat Grenades: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 73: | Line 73: | ||
|2.5 | |2.5 | ||
|Updated to 1.12 | |Updated to 1.12 | ||
|- | |||
|unreleased | |||
|3.0 | |||
|Updated to 1.13 | |||
|} | |} | ||
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 73: | Line 73: | ||
|2.5 | |2.5 | ||
|Updated to 1.12 | |Updated to 1.12 | ||
|- | |||
|unreleased | |||
|3.0 | |||
|Updated to 1.13 | |||
|} | |} | ||