Metallurgy/Tinker Shamir: Difference between revisions

m
Add Copper tools, Netherite conversion
(1.17 update)
m (Add Copper tools, Netherite conversion)
 
Line 19: Line 19:
|-
|-
!Valid Items
!Valid Items
|{{Stack|Wooden Pickaxe|inline=true}} {{Stack|Stone Pickaxe|inline=true}} {{Stack|Golden Pickaxe|inline=true}} {{Stack|Iron Pickaxe|inline=true}} {{Stack|Diamond Pickaxe|inline=true}} {{Stack|Netherite Pickaxe|inline=true}} <br /> {{Stack|Wooden Shovel|inline=true}} {{Stack|Stone Shovel|inline=true}} {{Stack|Golden Shovel|inline=true}} {{Stack|Iron Shovel|inline=true}} {{Stack|Diamond Shovel|inline=true}} {{Stack|Netherite Shovel|inline=true}} <br /> {{Stack|Wooden Hoe|inline=true}} {{Stack|Stone Hoe|inline=true}} {{Stack|Golden Hoe|inline=true}} {{Stack|Iron Hoe|inline=true}} {{Stack|Diamond Hoe|inline=true}} {{Stack|Netherite Hoe|inline=true}} <br /> {{Stack|Wooden Sword|inline=true}} {{Stack|Stone Sword|inline=true}} {{Stack|Golden Sword|inline=true}} {{Stack|Iron Sword|inline=true}} {{Stack|Diamond Sword|inline=true}} {{Stack|Netherite Sword|inline=true}}
|{{Stack|Wooden Pickaxe|inline=true}} {{Stack|Stone Pickaxe|inline=true}} {{Stack|Copper Pickaxe|inline=true}} {{Stack|Golden Pickaxe|inline=true}} {{Stack|Iron Pickaxe|inline=true}} {{Stack|Diamond Pickaxe|inline=true}} {{Stack|Netherite Pickaxe|inline=true}} <br /> {{Stack|Wooden Shovel|inline=true}} {{Stack|Stone Shovel|inline=true}} {{Stack|Copper Shovel|inline=true}} {{Stack|Golden Shovel|inline=true}} {{Stack|Iron Shovel|inline=true}} {{Stack|Diamond Shovel|inline=true}} {{Stack|Netherite Shovel|inline=true}} <br /> {{Stack|Wooden Hoe|inline=true}} {{Stack|Stone Hoe|inline=true}} {{Stack|Copper Hoe|inline=true}} {{Stack|Golden Hoe|inline=true}} {{Stack|Iron Hoe|inline=true}} {{Stack|Diamond Hoe|inline=true}} {{Stack|Netherite Hoe|inline=true}} <br /> {{Stack|Wooden Sword|inline=true}} {{Stack|Stone Sword|inline=true}} {{Stack|Copper Sword|inline=true}} {{Stack|Golden Sword|inline=true}} {{Stack|Iron Sword|inline=true}} {{Stack|Diamond Sword|inline=true}} {{Stack|Netherite Sword|inline=true}}
|}
|}


Line 31: Line 31:
!Result
!Result
|-
|-
| rowspan="13" | {{Stack|Wooden Pickaxe|inline=true}} Pickaxe
| rowspan="14" | {{Stack|Wooden Pickaxe|inline=true}} Pickaxe
|{{Stack|Emerald|inline=true|size=24}} Emerald
|{{Stack|Emerald|inline=true|size=24}} Emerald
|{{Stack|Block of Emerald|inline=true|size=24}} Emerald Block
|{{Stack|Block of Emerald|inline=true|size=24}} Emerald Block
Line 64: Line 64:
|{{Stack|Iron Ingot|inline=true|size=24}} Iron Ingot
|{{Stack|Iron Ingot|inline=true|size=24}} Iron Ingot
|{{Stack|Block of Iron|inline=true|size=24}} Iron Block
|{{Stack|Block of Iron|inline=true|size=24}} Iron Block
|-
|{{Stack|Netherite Ingot|inline=true|size=24}} Netherite Ingot
|{{Stack|Block of Netherite|inline=true|size=24}} Netherite Block
|-
|-
|{{Stack|Gold Nugget|inline=true|size=24}} Gold Nugget
|{{Stack|Gold Nugget|inline=true|size=24}} Gold Nugget
staff
74

edits