Metallurgy/Moneo Shamir: Difference between revisions
m
Add Copper
mNo edit summary |
m (Add Copper) |
||
| Line 18: | Line 18: | ||
|- | |- | ||
!Valid Items | !Valid Items | ||
|{{Stack|Wooden Pickaxe|inline=true}} {{Stack|Stone Pickaxe|inline=true}} {{Stack|Golden Pickaxe|inline=true}} {{Stack|Iron Pickaxe|inline=true}} {{Stack|Diamond Pickaxe|inline=true}} {{Stack|Netherite Pickaxe|inline=true}} <br /> {{Stack|Wooden Axe|inline=true}} {{Stack|Stone Axe|inline=true}} {{Stack|Golden Axe|inline=true}} {{Stack|Iron Axe|inline=true}} {{Stack|Diamond Axe|inline=true}} {{Stack|Netherite Axe|inline=true}} <br /> {{Stack|Wooden Shovel|inline=true}} {{Stack|Stone Shovel|inline=true}} {{Stack|Golden Shovel|inline=true}} {{Stack|Iron Shovel|inline=true}} {{Stack|Diamond Shovel|inline=true}} {{Stack|Netherite Shovel|inline=true}} <br /> {{Stack|Wooden Hoe|inline=true}} {{Stack|Stone Hoe|inline=true}} {{Stack|Golden Hoe|inline=true}} {{Stack|Iron Hoe|inline=true}} {{Stack|Diamond Hoe|inline=true}} {{Stack|Netherite Hoe|inline=true}} <br /> {{Stack|Elytra|inline=true}} {{Stack|Shears|inline=true}} | |{{Stack|Wooden Pickaxe|inline=true}} {{Stack|Stone Pickaxe|inline=true}} {{Stack|Copper Pickaxe|inline=true}} {{Stack|Golden Pickaxe|inline=true}} {{Stack|Iron Pickaxe|inline=true}} {{Stack|Diamond Pickaxe|inline=true}} {{Stack|Netherite Pickaxe|inline=true}} <br /> {{Stack|Wooden Axe|inline=true}} {{Stack|Stone Axe|inline=true}} {{Stack|Copper Axe|inline=true}} {{Stack|Golden Axe|inline=true}} {{Stack|Iron Axe|inline=true}} {{Stack|Diamond Axe|inline=true}} {{Stack|Netherite Axe|inline=true}} <br /> {{Stack|Wooden Shovel|inline=true}} {{Stack|Stone Shovel|inline=true}} {{Stack|Copper Shovel|inline=true}} {{Stack|Golden Shovel|inline=true}} {{Stack|Iron Shovel|inline=true}} {{Stack|Diamond Shovel|inline=true}} {{Stack|Netherite Shovel|inline=true}} <br /> {{Stack|Wooden Hoe|inline=true}} {{Stack|Stone Hoe|inline=true}} {{Stack|Copper Hoe|inline=true}} {{Stack|Golden Hoe|inline=true}} {{Stack|Iron Hoe|inline=true}} {{Stack|Diamond Hoe|inline=true}} {{Stack|Netherite Hoe|inline=true}} <br /> {{Stack|Elytra|inline=true}} {{Stack|Shears|inline=true}} | ||
|} | |} | ||
| Line 40: | Line 40: | ||
|21-40 | |21-40 | ||
|0-20 | |0-20 | ||
|- | |||
|Copper | |||
|16-30 | |||
|0-15 | |||
|- | |- | ||
|Stone | |Stone | ||